Druk Obrazy na płótnie Oświęcim Xero Ksero Laminowanie Bindowanie Skanowanie z PC & usb pendrive

Opublikowany

ul.Olszewskiego 47 w Oświęcimiu – Usługi Druku Ksero Laminowanie Bindowanie różne formaty A4 A3 obrazy canvas z zdjęcia klienta. Drukujemy zdjęcia z telefonu, tabletu komputera. ( Dział Druku mieści się w sklepie TOP-MALUSZEK w Oświęcimiu Poniżej Mapka Dojazdu
ZAMÓWIENIA PROSIMY WYSŁAĆ NA PONIŻSZĄ POCZTĘ E-MAIL NASZEJ DRUKARNI lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej do pobrania w sklepie PLAY ( apka darmowa )
drukarnia@top-maluszek.pl

>> CENNIK NA ROK 2020 << format 30×30cm cena 45,00 zł. format 30×40cm cena 48,00 zł. format 40×40cm cena 52,00 zł. format 40×50cm cena 56,00 zł. format 50×50cm ceba 63,00 zł. format 40×60cm cena 63,00 zł. format 50×70cm cena 73,00 zł. werniks satynowy ręcznie nakładany 10,00 zł.
Zamówienia można składać przez aplikację mobilną :-) aplikację Mobile Photo Kiosk pobierz google play  lub app store

Produkty zamówienie przez aplikację mobilną odbierzecie w sklepie stacjonarnym Top-MALUSZEK w Oświęcimiu na ulicy Olszewskiego 47 oraz można wybrać wysyłkę kurierską za pobraniem. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny kom.784 467 521 .w godzinach od 10:00-18:00 od pon-piatku.

FACEBOOK WPISY

DBAMY BY WASZE OBRAZY BYŁY IDEALNIE WYKONANEZAPRASZAMY ( Dział Druku mieści się w sklepie TOP-MALUSZEK w Oświęcimiu )


Nasze produkty charakteryzują się ładną kolorystyką, żywymi naturalnymi kolorami, jakością wykonania. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych markowych tuszach HP, oraz wysokiej jakości płótnach. Nie stosujemy zamienników, które mogły by pogorszyć jakość naszych fotografii.
Każdy z nas posiada na telefonie lub w komputerze średnio ponad 8000 zdjęć. ( są to zdjęcia naszych dzieci, pamiątek imprez rodzinnych, wyjazdów, oraz uroczystości) i ta liczba fotografii cały czas rośnie. Po pewnym czasie zdajemy sobie sprawę, że tak naprawę tylko zdjęcia wydrukowane dają nam możliwość utrwalenia naszych wspomnień, które namacalnie przetrwają dziesiątki lat a i nasze kolejne pokolenia będą wracały do nich tak jak my wracamy do zdjęć naszych babć i dziadków. Warto zadbać o to by utrwalić niepowtarzalne fotografie w formie odbitek, lub obrazów na płótnie. To forma ponadczasowa, jak i wspaniały prezent dla bliskich osób.


prezent na święta i uroczyści rodzinne – uchroń zdjęcia od zapomnienia
Proponujemy coś zupełnie niebanalnego czym jest obraz na płótnie, który wykonany jest z nadesłanego przez państwa zdjęcia. Może być nim wspomnienie z wakacji, zdjęcie waszych dzieci, wnuków, lub portret rodzinny , albo dowolna fotografia. Po nadesłaniu plików wykonamy dla was nadruk na płótnie i naciągniemy go na ramo blejtram, które da nam gotowy produkt jakim jest obraz. Z tyłu rama będzie zamontowany uchwyt oraz jako opcja możemy dokonać pomalowania obrazu bezbarwnym werniksem szlachetnym lakierem, który zabezpieczy obraz na wiele lat i da kolorom mocniejszy wyraz. Gotowy obraz można odebrać osobiście w sklepie dziecięcym TOP-MALUSZEK ul. Olszewskiego 47 Oświęcim lub wyślemy ci go Kurierem za pobraniem lub po przedpłacie.

Zdjęcia i obrazy, które wydrukujesz na zawsze pozostaną z tobą nawet za 100 lat. Uchrońmy je od zapomnienia. drukarnia@top-maluszek.pl

Autor
Kategorie drukarnia, obrazy druk zdjęcia